Alle
Ledelse og økonomi
Salgsafdeling
Kundeservice
Teknisk support
Tilbehør
Produktion og logistik
DSC_0076
Søren Kilmose

Adm. direktør Telefon: 21 47 01 45 E-mail: soren.kilmose@celsa-steelservice.com

DSC_0057
Carsten Røjgaard

Salgs- og marketingchef
Mobil: 21 44 10 65
E-mail: carsten.rojgaard@celsa-steelservice.dk

DSC_0054
Mads Nielsen

Key account manager
Mobil: 29 36 07 72
Direkte: 47 16 00 48
E-mail: mads.nielsen@celsa-steelservice.com

DSC_0058
Marianne Jakobsen

Afdelingsleder Kundeservice
Mobil: 91 89 68 78
E-mail: marianne.jakobsen@celsa-steelservice.com

DSC_0060
Christina Pedersen

Salgsassistent
Direkte: 47 16 00 46
E-mail: christina.pedersen@celsa-steelservice.com

DSC_0073
Mette Ingel

Salgsassistent
Direkte: 47 16 00 45
E-mail: mette.ingel@celsa-steelservice.com

DSC_0049
Johnny Enghoff

Teknisk chef, bygningsingeniør
Direkte: 47 16 00 41
Mobil : 40 10 51 36
E-mail: johnny.enghoff@celsa-steelservice.com

DSC_0074
Hilmar Bardason

Bygningskonstruktør
Mobil: 21 47 44 71
E-mail: hilmar.bardason@celsa-steelservice.com

DSC_0089
Søren Emil Thomsen

BIM-ingeniør
Mobil: 21 15 69 37
E-mail: sorenemil.thomsen@celsa-steelservice.com

DSC_0063
Helle Henriksen

Teknisk salgssupporter
Direkte: 47 16 00 44
E-mail: helle.henriksen@celsa-steelservice.com

DSC_0053
Rune Christensen

Produktchef
Mobil: 29 36 07 71
Direkte: 44 22 50 96
E-mail: rune.christensen@celsa-steelservice.com

DSC_0081
Morten Hansen

Projektkonsulent tilbehør
Mobil: 54 55 57 71
Direkte: 44 22 50 98
E-mail: morten.hansen2@celsa-steelservice.dk

DSC_0068
Bent Christiansen

Økonomichef
Telefon: 47 16 00 35
E-mail: bent.christiansen@celsa-steelservice.com

DSC_0067
Maibritt Rasmussen

Regnskabsassistent
Telefon: 47 16 00 34
E-mail: maibritt.rasmussen@celsa-steelservice.com

DSC_0071
Camilla Rønnow Levin

Junior controller
Telefon: 47 16 00 33
E-mail: camilla.ronnow@celsa-steelservice.com

Jan 200
Jan Brandt

Produktionschef
Telefon: 47 16 00 51
Mobil: 21 29 97 49
E-mail: jan.brandt@celsa-steelservice.com

DSC_0064
Bettina Kim Schmidt

Proces ingeniør
Telefon: 91 89 68 79
E-mail: bettinakim.schmidt@celsa-steelservice.com

DSC_0083
Nikolaj Pedersen

Leder vedligehold
Mobil: 26 18 1771

DSC_0050
Edel Pontoppidan

Indkøbs/lager kooordinator
Telefon: 47 16 00 58
Direkte: 40 27 84 55
E-mail: edel.pontoppidan@celsa-steelservice.dk

DSC_0085
René Kenneth Buchmann

Logistikleder
Telefon: 47 16 00 45
E-mail: renekenneth.buchmann@celsa-steelservice.com

DSC_0086
Jan Hansen

Transport og logistik
Telefon: 29 33 19 72
E-mail: jan.hansen2@celsa-steelservice.dk

Alle
Ledelse og økonomi
Salgsafdeling
Kundeservice
Teknisk support
Tilbehør
Produktion og logistik
Soeren Kilmose
Søren Kilmose

Adm. direktør Telefon: 21 47 01 45 E-mail: soren.kilmose@celsa-steelservice.com

carsten
Carsten Røjgaard

Salgs- og marketingchef
Mobil: 21 44 10 65
E-mail: carsten.rojgaard@celsa-steelservice.dk

Mads
Mads Nielsen

Key account manager
Mobil: 29 36 07 72
Direkte: 47 16 00 48
E-mail: mads.nielsen@celsa-steelservice.com

Lars
Lars Tulinius

Ekstern projektkonsulent
Mobil: 54555770
E-mail: lars.tulinius@celsa-steelservice.dk

Marianne
Marianne Jakobsen

Afdelingsleder Kundeservice
Mobil: 91 89 68 78
E-mail: marianne.jakobsen@celsa-steelservice.com

Helle
Helle Henriksen

Teknisk salgssupporter
Direkte: 47 16 00 44
E-mail: helle.henriksen@celsa-steelservice.com

Christina P
Christina Pedersen

Salgsassistent
Direkte: 47 16 00 46
E-mail: christina.pedersen@celsa-steelservice.com

Mette
Mette Ingel

Salgsassistent
Direkte: 47 16 00 45
E-mail: mette.ingel@celsa-steelservice.com

Johnny Enghoff
Johnny Enghoff

Teknisk chef, bygningsingeniør
Direkte: 47 16 00 41
Mobil : 40 10 51 36
E-mail: johnny.enghoff@celsa-steelservice.com

Hilmar
Hilmar Bardason

Bygningskonstruktør
Mobil: 21 47 44 71
E-mail: hilmar.bardason@celsa-steelservice.com

Søren E
Søren Emil Thomsen

BIM-ingeniør
Mobil: 21 15 69 37
E-mail: sorenemil.thomsen@celsa-steelservice.com

Rune
Rune Christensen

Produktchef
Mobil: 29 36 07 71
Direkte: 44 22 50 96
E-mail: rune.christensen@celsa-steelservice.com

Morten
Morten Hansen

Projektkonsulent tilbehør
Mobil: 54 55 57 71
Direkte: 44 22 50 98
E-mail: morten.hansen2@celsa-steelservice.dk

Bent
Bent Christiansen

Økonomichef
Telefon: 47 16 00 35
E-mail: bent.christiansen@celsa-steelservice.com

Maibritt Rasmussen
Maibritt Rasmussen

Regnskabsassistent
Telefon: 47 16 00 34
E-mail: maibritt.rasmussen@celsa-steelservice.com

Camilla L
Camilla Rønnow Levin

Junior controller
Telefon: 47 16 00 33
E-mail: camilla.ronnow@celsa-steelservice.com

Jan 200
Jan Brandt

Produktionschef
Telefon: 47 16 00 51
Mobil: 21 29 97 49
E-mail: jan.brandt@celsa-steelservice.com

Bettina Kim Schmidt
Bettina Kim Schmidt

Proces ingeniør
Telefon: 91 89 68 79
E-mail: bettinakim.schmidt@celsa-steelservice.com

Nikolaj
Nikolaj Pedersen

Leder vedligehold
Mobil: 26 18 1771

Rene schademan 174 228
René Schademann

Projektledelse
Telefon: 47 16 00 52
Mobil: 22 71 02 75
E-mail: rene.schademan@celsa-steelservice.com

Edel
Edel Pontoppidan

Indkøbs/lager kooordinator
Telefon: 47 16 00 58
Direkte: 40 27 84 55
E-mail: edel.pontoppidan@celsa-steelservice.dk

Rene Buchmann
René Kenneth Buchmann

Logistikleder
Telefon: 47 16 00 45
E-mail: renekenneth.buchmann@celsa-steelservice.com

Jan Hansen
Jan Hansen

Transport og logistik
Telefon: 29 33 19 72
E-mail: jan.hansen2@celsa-steelservice.dk